no-img
فایلارو

مشاهده و دانلود متن کامل پایان نامه بهداشت در محیط کار | فایلارو


فایلارو
برگزیده ترین محصولات فایلارو
اطلاعیه های سایت

adsads
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

DOC
مشاهده و دانلود متن کامل پایان نامه بهداشت در محیط کار
doc
بهمن ۷, ۱۳۹۷
1MB
۵,۰۰۰ تومان ۲,۵۰۰ تومان
0 فروش
۲,۵۰۰ تومان – خرید

مشاهده و دانلود متن کامل پایان نامه بهداشت در محیط کار


در این پست می توانید متن کامل این پایان نامه را  با فرمت ورد word دانلود نمائید:

مقدمه:

انسان به عنوان گرامی ترین گوهر آفرینش دارای ویژگیهای بسیاری از نظر خلق و خو، احساسات، خواسته ها و نیازها می باشد. که همین انسان با مسائل و مشکلات مختلفی روبرو است که بعضی از آنها مختص محیط کار است.

امروزه در جوامع ژیشرفته، صاحبان صنایع، شعار “انسان سالم در محیط کار سالم” را سرلوحه کار خویش قرار داده اند، چرا که نیروی انسانی مهمترین سرمایه هر جامعه ای در دنیای صنعتی و مدرن امروز است. بهداشت روانیکارکنان در هر سازمان و موسسه ای از جمله مسائل مهمی است که باید بدان توجه شود. مدیران ابتدا باید به نیروی انسانی و تامین امکانات رفاهی، خواسته ها و نیازهای آنان به عنوان عاملی برای افزایش کارایی و سطح بهره وری توجه کنند، تا به هدف اصلی خود که همانا افزایش تولید و سوددهی بالاست برسند. این درحالی است که در هر سازمان دولتی و غیر دولتی این مهم از طریق روابط عمومی انجام می پذیرد.

بهداشت روانی کارکنان در محیط کار یعنی مقاومت در برابر ژیدایش ژریشانیهای روانی و اختلالات رفتاری در کارکنان سازمان و سالم سازی فضای روانی کار. با توجه به این تعریف روابط عمومی ها باید بر ایجاد تفاهم درون سازمانی میان کارکنان با یکدیگر و مدیران با کارکنان تاکید کنند. در واقع بدون ایجاد فضایی سالم در درون سازمان و ساماندهی روابط انسانی بین کارکنان، برقراری رابطه صحیح با خارج و مخاطبان در جامعه امکان پذیر نخواهد بود.

روابط عمومی با تکیه بر علومی مانن روانشناسی و ارتباطات انسانی سعی در بهبود روابط کارکنان و مدیران نماید. آنها باید به درددلها،شکایات و نیازهای کارکنان توجه نمایند، بطوریکه روابط عمومی را مامنی برای بیان مشکلات خود بدانن و به آن به عنوان رابط خود با مدیران ارشد اعتماد کنند.در یک سازمان سالم وظیفه مدیران تنها تولید کالا و کسب سود نیست،بلکه آنها از طریق روابط عمومی با کارکنان خود ارتباط برقرار کرده و در جریان نیازهای آنها قرار می گیرند. و سعی در رفع آنها می نمایند. چنانچه مدیران به بهداشت کارکنان اهمیت ندهند در بلند مدت باعث افزایش نارضایتی و کاهش کارایی آنها خواهد شد.

پیشنهاد ما برای شما  پایان نامه مقطع دکتری رشته داروسازی با موضوع بررسی ایزومری در اکسیم

(ممکن است هنگام انتقال از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود استads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *