no-img
فایلارو

دانلود آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای جاوید گرشاسبی کامل | فایلارو


فایلارو
برگزیده ترین محصولات فایلارو
اطلاعیه های سایت

adsads
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

MP4
دانلود آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای جاوید گرشاسبی کامل
امتیاز 5.00 ( 23 رای )
mp4
شهریور ۲۵, ۱۳۹۸
1.01GB
قیمت در همیار وب 480 هزار تومان
۴۸۰,۰۰۰ تومان ۴۹,۰۰۰ تومان
3 فروش
۴۹,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای جاوید گرشاسبی کامل


۴۸۰,۰۰۰ تومان قیمت

۴۹ هزار تومان در فایلارو

لینک بیلدینگ حرفه ای

در این محصول آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور بک لینک های با کیفیت و طبیعی برای سایت خود بسازید که حتی در کلمات کلیدی سخت هم رتبه بگیرید.

با لینک سازی کلاه خاکستری لینک های مطمئنی برای سایت خود بسازید و ترسی از پنالتی شدن نداشته باشید.

نوع آموزش : تئوری + عملی

مخاطب : افرادی که به دنبال کسب رتبه خوب در گوگل هستند

تعداد فایل های آموزشی : ۷ عدد فایل ویدئویی با فرمت MP4 ، به مدت ۴ ساعت و ۴۵ دقیقه + ۹۰ دقیقه فایل های هدیه

مدرس : جاوید گرشاسبی

دانلود فوری محصول آموزشی پس از سفارش دادن و پرداخت وجه

توضیحات :

با لینک سازی کلاه خاکستری طوری لینک سازی کنید که حتی خودتان هم باورتان شود لینک هایی که ساخته اید طبیعی است!

 

در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت چه طور با لینک بیلدینگ حرفه ای به روش کلاه خاکستری (Gray Hat) بک لینک هایی بسازید که جایگاه صفحات سایت تان در کلمات کلیدی مد نظرتان در گوگل افزایش پیدا کند بدون آنکه گوگل به لینک سازی دستی شما شک کند!

 

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چه طور بک لینک هایی بسازید که هیچکس متوجه مصنوعی بودن آن ها نشود حتی خود گوگل. روش هایی را با هم در این دوره آموزشی مرور می کنیم که با پیروی کردن از آن ها در پروسه لینک بیلدینگ خود به هیچ وجه گوگل نمی تواند بک لینک های دستی شما را شناسایی کند و جریمه ای هم در کار نخواهد بود حتی در آینده هم که گوگل الگوریتم های خود را برای شناسایی لینک های مصنوعی آپدیت کند باز هم سایت شما پنالتی نمی شود. چون ما قراره کاری کنیم که لینک سازی ما با سایت هایی که لینک سازی کلاه سفید و کاملا طبیعی انجام داده اند یکی جلوه داده شود. پس در این صورت گوگل قادر به شناسایی سایت ما به عنوان سایتی که از لینک های مصنوعی استفاده کرده نیست!

 

 

چون بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای سئو محسوب می شود و معمولا زمان و هزینه زیادی باید برای ساخت بک لینک های یک سایت صرف می شود، من در این دوره آموزشی قصد دارم به شما یاد بدهم چه طور از طریق منابع لینک سازی رایگانی که در اختیار همه ما هست بهترین استفاده را جهت ساخت بک لینک های سودمند برای وب سایت مان کنیم.

 

چرا هنوز هم بک لینک در سئو مهم است؟

به جرات می توان گفت بک لینک یکی از مهمترین فاکتورهای سئو می باشد و این روزها کمتر سایتی را در نتایج جست و جو می بینیم که بدون بک لینک های خوب توانسته رتبه خوب بگیرید. درست است که حرف اول را محتوا می زند ولی باید قبول کنید که محتوای خوب هم گاهی وقت ها بدون بک لینک نمی تواند رتبه خود بگیرد. چون همیشه سایت هایی هستند که با محتوای خوب و به همراه تعدادی بک لینک در رتبه های بالاتر از شما قرار گرفته اند. پس چاره ای نیست جز اینکه ما هم بک لینک برای صفحات سایت مان بگیریم.

 

از طرفی بک لینک یکی از مهمترین عواملی است که گوگل توسط آن می تواند اعتبار سایت ها را در وب بررسی کند. خیلی مهم است که تاکنون چه سایت هایی به سایت شما اشاره کرده اند؟!  در واقع منظور همان لینک دادن است. که در بسیاری از مواقع مجبور هستیم به ازای پرداخت هزینه ای به سایت های مرتبط، بک لینک از آن ها دریافت کنیم. البته در این دوره آموزشی به شما یاد می دهم چطور منابعی را به صورت کاملا رایگان برای لینک سازی خود آماده کنید.

پیشنهاد ما برای شما  قالب اورجینال اپن کارت تخفیف گروهی topdeal

 

لینک سازی کلاه سفید؟!!!

لینک سازی کلاه سفید برای ما ایرانی ها یک افسانه است که حتی توی خواب هم نمی توانیم آن را ببینیم. چرا؟؟ چون همین حالا که در این صفحه هستید و فکر شما ساخت بک لینک هست این یعنی اینکه قصد دارید خودتان اقدام به لینک سازی کنید و لینک سازی توسط خودتان در هر شرایطی جزء لینک سازی کلاه خاکستری محسوب می شود.

 

اما آیا واقعا لینک سازی کلاه سفید وجود دارد؟ بله واقعا وجود دارد اما فقط برای سایت هایی که سرمایه گذاری خوبی روی تولید محتوا می کنند. سایت هایی که از نظر تولید محتوا عالی هستند و همیشه یک سری از سایت ها وجود دارند که از آن ها کپی می کنند و مجبور هستند به آن ها لینک بدهند. در این صورت است که لینک های آن ها کاملا طبیعی و کلاه سفیده سفید است.

 

پس با مفهوم لینک سازی کلاه سفید کاملا آشنا شدید. حالا به این سوال پاسخ بدهید که محتوای شما چقدر عالی است که از شما کپی کنند و به شما لینک بدهند؟ چند سایت پیدا می شود از شما کپی کنند و به شما لینک بدهد؟ یا اینکه واقعا از روی لطف محتوای شما را به اشتراک بگذارند و به شما لینک بدهند؟ چنین چیزی در کشور ما محال است شاید ۱% مردم آن هم در حوزه دیجیتال مارکتینگ این کار را کنند یعنی از روی لطف به کسی بک لینک بدهند!

 

لینک سازی کلاه خاکستری (اصل مطلب لینک سازی)

همانطور که متوجه شدید لینک سازی کلاه سفیدی وجود ندارد که ما از آن استفاده کنیم. پس مجبور هستیم خودمان برای لینک سازی دست به کار شویم چون مسلما کسی پیدا نمی شود که به ما لینک بدهد. همین باعث می شود که از لینک سازی کلاه خاکستری استفاده کنیم. مفهوم کلاه خاکستری در سئو یعنی این که ما هر کاری را برای کسب رتبه بهتر در نتایج جست و جو انجام دهیم. نکته مهم در سئو کلاه خاکستری این است که خودمان اقدام کنیم و دست به کار شویم! (این یعنی سئو کلاه خاکستری)

 

متاسفانه خیلی از دوستان در این روش لینک سازی، کارهایی را انجام می دهند که هر کسی لینک های سایت شان را بررسی کند کاملا متوجه مصنوعی بودن آن ها می شود. همین باعث می شود با افت رتبه و شاید پنالتی شدن در آینده مواجه شوند.

 

اما در این دوره آموزشی قصد دارم روش هایی را برای لینک سازی به شما یاد بدهم که حتی خودتان هم باورتان نشود که لینک سازی شما مصنوعی و غیر طبیعی است. یعنی طوری بک لینک برای سایت تان می سازید که سایت شما هم به دید گوگل یک سایت با بک لینک های کاملا طبیعی جلوه داده شود. به همین دلیل هیچوقت جریمه نمی شوید حتی در آینده!

 

در این دوره آموزشی چه چیزهایی را یاد می گیرم؟

 آشنایی کامل با مفهوم لینک سازی کلاه سفید و خاکستری

 بررسی طرز فکرهای اشتباه در ساخت بک لینک

 چرا هرچی بک لینک می سازیم نتیجه نمی گیریم؟

 لینک سازی داخلی سایت چگونه باید باشد؟

 تشریح کامل لینک سازی داخلی سایت

 بررسی اشتباهات رایج در لینک سازی که باعث پنالتی شدن سایت می شود

 چرا یک سری از سایت ها اصلا پنالتی نمی شوند؟

 بک لینک های طبیعی چه ویژگی هایی دارند؟

 فاکتورهای مهم در لینک سازی کلاه خاکستری

 روش های طبیعی سازی فاکتورهای لینک سازی

 چگونگی ساخت بک لینک های کاملا طبیعی

 آیا لینک های site wide مفید هستند؟

 بررسی روش های صحیح لینک سازی کلاه خاکستری در منابع مختلف (بلاگ ها، فروم ها، سایت های خارجی و …)

 تولید محتوا در وبلاگ ها دقیقا چه طور باید باشد؟

پیشنهاد ما برای شما  دانلود دوره آنلاین آموزش فیلتر نویسی دیده بان بازار بورس

 معرفی منابع رایگان برای ساخت بک لینک

 نکات مهم در لینک سازی در سایت های خارجی

 لینک سازی در PBN ها چگونه باید باشد؟

 بهترین راه برای استفاده از لینک های PBN چیست؟

 تشریح کامل لینک سازی صحیح در PBN ها به همراه یک نمونه مثال

 بررسی اشتباهات رایج و خطرناک در لینک سازی در PBN ها

 بهترین راه برای تقویت PBN ها چیست؟

 مثال از یک برنامه ۳۰ روزه برای لینک سازی به روش کلاه خاکستری

 اگر تا الان لینک سازی اشتباه کردید باید چه کنید؟

 اگر بعد از مدتی با افت رتبه مواجه شدیم چه باید کنیم؟

 استراتژی لینک بیلدینگ برای سایت های تازه تاسیس

 نکات مهم و کلیدی در خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

 روش صحیح جمع آوری سایت های هدف برای خرید رپورتاژ آگهی

 بررسی فاکتورهایی که اسپم اسکور سایت را بالا می برد

 بررسی محتوا و لینک های داخلی در رپورتاژ آگهی

 اقداماتی که بعد از خرید رپورتاژ آگهی باید انجام دهید چیست؟

 معرفی یک راه خوب برای خرید بک لینک

 معرفی چند سایت برای خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

 معرفی چندین منابع خوب با آتوریتی بالا برای لینک سازی

 آموزش کامل کار با ابزار MOZ Pro و بررسی لینک های رقبا

 یک روش ساده و عالی برای پیدا کردن بهترین منابع لینک سازی

معرفی سایتی برای دریافت اکانت اشتراکی و رایگان Moz Pro، Ahrefs و دیگر ابزار های سئو

 و نکات بسیار مهم دیگر در لینک سازی کلاه خاکستری

 

هدیه ویژه به خریداران محصول آموزشی لینک بیلدینگ حرفه ای

لیست سایت های جمع آوری شده با آتوریتی بالا برای لینک سازی (لینک پروفایلی، سایت سازها، سیستم های وبلاگ دهی خارجی، سایت های PR، سایت های کوئیز آنلاین و فرم سازهای آنلاین، سایت های edu  (لیست ۲۰۰ تایی) و سایت های ایرانی در زمینه درج آگهی رایگان و فروم ها و …)

 

ارزش این لیست بسیار بالاست چون ۹۰ درصد سایت های خارجی موجود در این لیست توسط هیچ سایت ایرانی لینک سازی در آن ها انجام نشده است و تمام لینک ها با بررسی سایت های خارجی بزرگ بدست آمده است.

 

هدیه دوم سه ویدیو از لینک سازی در سایت های آتوریتی بالای ۹۰، لینک سازی در سایت های اشتراک PDF و معرفی سایتی برای گرفتن سوشیال سیگنال رایگان است.

 

هدیه سوم هم فیلم آموزشی از اکانت الکسا پرو که یک ابزار فوق العاده برای تحلیل سئو سایت خودتان و رقبای خود است که توسط خیلی از دوستان دست کم گرفته می شود. توسط این ابزار علاوه بر پیدا کردن بک لینک های سایت های رقبای خود می توانید کلمات و عبارات کلیدی پر مخاطب و رقابتی را پیدا کنید.

آیا قیمت این محصول واقعا مناسب است؟

قیمت این محصول با توجه به محتوای آن کاملا مقرون به صرفه است. شما با یادگیری روش های لینک سازی صحیح به روش کلاه خاکستری می توانید در هزینه های لینک سازی خود بسیار بسیار صرفه جویی کنید.

قیمت اصلی این محصول حتی خیلی کمتر از  خرید رپوتاژ آگهی در یک سایت متوسط با الکسای بالای ۱۰۰۰ ایران است. چه برسد به این که شما قرار است این محصول را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

همانطور که در تصویر زیر می بینید رپورتاژ آگهی در یک سایت متوسط رو به پایین با کمترین قیمت ۲۵۰ هزار تومان است. یعنی شما با پرداخت این هزینه فقط می توانید یک بک لینک بخرید!

 

اما شما با پرداخت نصف این قیمت با تهیه این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چه طور هزاران بک لینک با کیفیت در سایت های آتوریتی بالا برای سایت خود بسازید. واقعا ارزشش را ندارد؟

 

پیشنهادی دانلود دوره آموزشی فیلتر نویسی دیده بان بازار بورسads

دیدگاه ها


2 پاسخ به “دانلود آموزش لینک بیلدینگ حرفه ای جاوید گرشاسبی کامل”

  1. سامان گفت:

    خیلی عالی داداش دان کردم توپ توپه مرسی بازم از این دوره ها بزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *